BESZÁMOLÓ - EREDMÉNYEK







































Letölthető.doc

2015.augusztus.03-30
Világjáték - Mar del Plata
 
Éremtáblázat
Arany Ezüst Bronz
Asztalitenisz
Szendi János egyéni
Tóth Irma egyéni
Almagro Carmen / Tóth Irma női páros
Kóka Zoltán / Tóth Attila férfi páros
Krucsó Zsolt / Szendi János férfi páros
Tóth Attila / Tóth Irma vegyes páros
 
Kóka Zoltán egyéni
Krucsó Zsolt egyéni
Tóth Attila egyéni
Almagro Carmen / Szendi János vegyes páros
Atlétika
Gelencsér Róbert 100m síkfutás
Gelencsér Róbert 200m síkfutás
Gelencsér Róbert távolugrás
Jánka Sándor kislabdadobás
Jung Andrásné 400m síkfutás
Jung Andrásné 1500m síkfutás
Jung Andrásé súlylökés
Kóródi István súlylökés
Velkey-Guth Ádám 100m síkfutás
Velkey-Guth Ádám 200m síkfutás
Velkey-Guth Ádám súlylökés
Venyercsán László 5km gyaloglás
4x100m váltó futás Gelencsér Róbert / Jánka Sándor / Velkey-Guth Ádám / Zilaj Csaba
Jánka Sándor távolugrás
Venyercsán László 1500m futás
Venyercsán László minimaraton
Zilaj Csaba 100m síkfutás
Zilaj Csaba 200m síkfutás
Zilaj Csaba 400m síkfutás
minimaraton csapat Gelencsér Róbert / Venyercsán László / Zilaj Csaba
Gelencsér Róbert súlylökés
Jánka Sándor 100m síkfutás
Kóródi István gerelyhajítás
Velkey-Guth Ádám kislabdadobás
Velkey-Guth Ádám gerelyhajítás
4x400m váltó futás Gelencsér Róbert / Jánka Sándor / Velkey-Guth Ádám / Zilaj Csaba
Bowling
Lukács Edit egyéni
Soós Sándor egyéni
Hasznos Szabina/Kövér Hajnalka női páros
Hasznos Szabina egyéni
Kövér Hajnalka egyéni
Kóródi István / Soós Sándor férfi páros
Kövér Hajnalka / Soós Sándor vegyes páros
Petanque
   
Tóth Irma egyéni
Röplabda
   
Röplabda csapat: Almagro Carmen, Gyöngyösi Attila, Hasznos Szabina, Kégel Tamás, Kóka Zoltán, Necz Viktor, Orbán Attila, Quittner Péter, Szendi János
Tenisz
 
Hegyesi László egyéni
Kégel Tamás egyéni
Almagro Carmen / Jeszenkovits Judit női páros
Hegyesi László / Kégel Tamás férfi páros
Tollaslabda
Luib István egyéni
Hanyu Zsuzsanna / Jung Andrásné női páros
Hanyu Zsuzsanna egyéni
Hanyu Zsuzsanna / Kóka Zoltán
Úszás
Berente Judit 50m gyors
Berente Judit 50m hát
Berente Judit 100m gyors
Gyurkó Alexandra 50m gyors
Gyurkó Alexandra 100m gyors
Jakubovics Péter 50m hát
Jakubovics Péter 100m hát
Jeszenkovits Judit 50m pillangó
Jeszenkovits Judit 100m gyors
Krucsó Zsolt 50m gyors
Krucsó Zsolt 200m vegyes
Medve Jánosné 200m gyors
Medve Jánosné 100m hát
Berente Judit 50m mell
Berente Judit 100m mell
Gyurkó Alexandra 200m gyors
Gyurkó Alexandra 400m gyors
Jeszenkovits Judit 50m hát
Krucsó Zsolt 50m mell
Nádasdy József 50 mell
Nádasdy József 50 mell
Nádasdy József 100m hát
Gyurkó Alexandra 50m pillangó
Jakubovics Péter 50m gyors
Medve Jánosné 50m mell
Medve Jánosné 100m gyors
Nádasdy József 100m mell
4*50m női gyors váltó Gyurkó Alexandra / Berente Judit / Jeszenkovits Judit / Medve Jánosné