2011. 06. 18.

A Göteborgi XVIII. Szervátültetettek Világjátékán a Magyar csapat, már a megnyitó előtt kimagasló teljesítményt nyújtott és ebből kifolyólag kiváló eredményt ért el.
 
A Magyar szervátültetett válogatott 46 sportolója vesz részt, összesen 7 sportág-ban a megmérettetésen. A Világjátékokon résztvevő 56 nemzet legjobbjai közt a Magyar válogatottat az első öt helyezett között tartják számon. A verseny részt-vevői már a megnyitó előtt bizonyítottak.
 
Az egyéni sportágak keretén belül a mini maraton versenyszámban öt ki-lométeres távon Mezei Gergő a Trappancs Egyesület sportolója a magyar csapat első aranyérmét szerezte. A csapatversenyben résztvevő, sportolóink ebben a versenyben második helyen végeztek, mindössze 22 másodperccel lecsúszva az aranyéremről.
 
További sikerek között könyvelhetjük el, hogy a Röplabda válogatottunk csoportelsőként végzett, majd kemény csatában legyőzve az olaszokat, a döntőben kikapott a többszörös világbajnok Holland válogatottól, ezzel ezüstérmet szerezve. A Világbajnokság folyamán további eredmények vár-hatóak.

 
Letölthető

 
2011. 06. 19.
A XVIII. Szervátültetettek Világjátékának második napján 20 km-es országúti kerékpározás futamon a vizes út és az eső ellenére is Mezei Gergő aranyérmet szerzett.
 
Ezenkívül a mai napon az egyéni bowling versenyek zajlottak, melyen verseny-zőink ismét rendkívüli teljesítményt nyújtottak:
 
Hasznos Szabina - aranyérem
Schneiderné Szabó Julianna - aranyérem
Lázár András - aranyérem
Lőrinczné. Halász Klára - ezüstérem
Ékes Józsefné Edit - bronzérem
Letölthető

 
 
2011. 06. 20.
A XVIII. Szervátültetettek Világjátékának harmadik napja.
Tollaslabda eredmények: A csapat legfiatalabb tagja, Szalmási Donát (13) két nagyon nehéz meccset ját-szott kemény ellenfelekkel (egyikük aranyérmes, másikuk bronzérmes lett), aki-ket nem sikerült legyőznie, így csoportjában a harmadik helyen végzett, ami nem volt elég a továbbjutáshoz.
 
Tilhof Ingrid - ezüstérem
Kóka Zoltán - bronzérem
Székelyné Burja Ilonka - bronzérem

 
 
Bowling - páros versenyek eredményei:
 
Hasznos Szabina & Lőrinczné Halász Klára - aranyérem
Schneiderné Szabó Julianna & Ékes Józsefné - aranyérem
Elek Péter & Lázár András - aranyérem

 
 
Fallabda:
Baranyai Andor - ezüstérem
 
 
Úszás:
Dózsa Dávid - aranyérem 50 m pillangóúszás
Dózsa Dávid - aranyérem 50 m hátúszás
Berente Judit - aranyérem 100 m mellúszás
Berente Judit - aranyérem 100 m gyorsúszás
Gombos Imre - ezüstérem 400 m gyorsúszás
Gyurkó Alexandra - ezüstérem 50 m pillangóúszás
Gyurkó Alexandra - ezüstérem 50 m hátúszás
Medve Istvánné - ezüstérem 100 m mellúszás
Berente Judit - ezüstérem 50 m hátúszás
Gombos Imre - ezüstérem 100 m gyorsúszás
Krucsó Zsolt - ezüstérem 100 m gyorsúszás
Krucsó Zsolt - bronzérem 50 m pillangóúszás
Szalamanov Zsuzsa - bronzérem 100 m mellúszás
Papp Károly - bronzérem 100 m mellúszás

 
4x50 méteres férfi vegyes váltó: bronzérem
Dózsa Dávid, Krucsó Zsolt, Gombos Imre, Papp Károly

Letölthető

 
 
2011. 06. 21.
A XVIII. Szervátültetettek Világjátékának negyedik napja.
A mai nap összesen 30 (!) érmet hozott a magyar szervátültetett válogatott-nak
(11 arany-, 7 ezüst-, 12 bronzérem)
 
Úszás: 7 arany-, 5 ezüst-, 9 bronz-érem
 
Dózsa Dávid:
50 m gyors aranyérem
50 m mellúszás aranyérem
200 m gyorsúszás aranyérem
4x50 m-es férfi gyorsváltó bronz-érem
(Krucsó Zsolt, Gombos Imre, Dózsa Dávid, Papp Károly)

 
Krucsó Zsolt
50 m mellúszás bronzérem

 
Gombos Imre
200 m gyorsúszás aranyérem
100 m hátúszás bronzérem

 
Gyurkó Alexandra
200 m gyorsúszás aranyérem
100 m hátúszás aranyérem
50 m gyorsúszás ezüstérem

 
Lovas Judit
200 m gyorsúszás ezüstérem
50 m mellúszás bronzérem
50 m gyorsúszás bronzérem

 
Medve Józsefné
100 m mellúszás ezüstérem
50 m mellúszás ezüstérem
200 m gyorsúszás bronzérem
100 m hátúszás bronzérem

 
Papp Károly
100 m hátúszás bronzérem
50 m hátúszás ezüstérem

 
Berente Judit 50 m mellúszás aranyérem 50 m gyorsúszás ezüstérem
 
Szalamanov Zsuzsa 50 m mellúszás bronzérem
 
 
Tenisz:
Kégel Tamás aranyérem
Bogyor Tünde bronzérem

 
 
Petanque:
Körösztös Vince aranyérem
Ékes Józsefné aranyérem
Lőrinczné Halász Klára bronzérem

 
 
Tollaslabda páros:
Kóka Zoltán - Szendi János ezüst-érem
Tilhof Ingrid - Mezei Anikó ezüst-érem

 
 
5 km-es kerékpár időfutam:
Mezei Gergő aranyérem
Tóth Irma bronzérem

Letölthető

 
 
2011. 06. 22.
A XVIII. Szervátültetettek Világjátékának utolsó előtti napja.
A mai nap az atlétikapályán, a teniszpályán, az asztalitenisz csarnokban és a petanque pályán telt, a nap mérlege: 21 érem - 1 arany-, 12 ezüst-, 8 bronzérem.
 
 
Tenisz páros:
Kégel Tamás - Krucsó Zsolt aranyérem
Bogyor Tünde - Allegro Carmen ezüstérem
Allegro Carmen - Kégel Tamás bronzérem

 
 
Atlétika:
1500 m futás - Mezei Gergő ezüstérem
100 m futás - Jánka Sándor ezüstérem
400 m futás - Jánka Sándor ezüstérem
4x100 m váltó - Mezei Gergő, Jánka Sándor, Gelencsér Róbert, Zilaj Csaba bronzérem
távolugrás - Jánka Sándor ezüstérem
100 m futás - Gelencsér Róbert bronzérem
távolugrás - Gelencsér Róbert ezüstérem
400 m futás - Zilaj Csaba bronzérem
súlylökés - Tilhof Ingrid ezüstérem
400 m futás - Kovács Anna bronzérem

 
 
Asztalitenisz:
Tóth Irma ezüstérem
Póra Sándor bronzérem
Szendi János bronzérem

 
 
Petanque:
Urbán István - Körösztös Vince bronzérem
Lőrinczné Halász Klára - Ékes Józsefné ezüstérem

Letölthető

 
 
2011. 06. 23.
33 ARANY, 21 EZÜST 35 BRONZ ÉREMMEL 4. HELYEN VÉGZETT AZ ORSZÁGOK VERSENYÉBEN A MAGYAR VÁLOGATOTT CSAPAT!!!! 54 ORSZÁG KÖZÜL!
 
Asztalitenisz:
Tóth Irma - ezüstérem
Szendi János - bronzérem
Ferencz Károly & Tóth Irma - bronzérem
Csuti János & Kóka Zoltán - ezüstérem
Székelyné B. Ilonka - Tóth Irma - aranyérem
Székely György-Póra Sándor bronzérem
 
Atlétika
5 km gyaloglás - Venyercsán László világrekord aranyérem
200 m futás - Gelencsér Róbert aranyérem
4x400 m váltófutás - Gelencsér Róbert, Mezei Gergő, Jánka Sándor, Zilaj Csaba ezüst-érem
200 m futás - Jánka Sándor bronzérem
200 m futás - Kovács Anna bronzérem
kislabda hajítás - Tilhof Ingrid bronzérem
távolugrás - Kovács Anna bronzérem
 

Letölthető