Skip to content

VERSENYNAPTÁR

Időpont

Helyszín

Sportág

Verseny címe

Szervező

2020.01.25 – 2020.01.29

Hinterstoder

sí (GS)

Edzőtábor 

MSZSZ

2020.02.07 – 2020.02.09

Székesfehérvár

asztalitenisz

Kvalifikációs válogató verseny

MSZSZ

2020.02.07 – 2020.02.09

Székesfehérvár

úszás

Kvalifikációs válogató verseny

MSZSZ

2020.02.07 – 2020.02.09

Székesfehérvár

bowling

Kvalifikációs válogató verseny

MSZSZ

2020.02.13 – 2020.02.14

Eplény

sí (SL, GS) 

Para Sí Bajnokság

Magyar Sí Szövetség,
Trappancs SE

2020.02.22

Debrecen

darts

Kvalifikációs válogató verseny

“vitéz” Váry Sándor Egyesület

2020.02.23 – 2020.02.29

Banff (Kanada)

sífutás, snowboard, sí (SL,GS) 

Szervátültetettek XI. Téli Világjátéka

WTGF

2020.03.05 – 2020.03.06

St. Lambrecht

sí (SL,GS) 

Magyar Sí Bajnokság

Magyar Sí Szövetség,
PSZE

2020.03.06

Budapest

tollaslabda

Kvalifikációs válogató verseny

MTSE

2020.03.11

Budapest

atlétika

Para Atlétika Bajnokság

MASZ, MPB

2020.03.14

Budapest

petanque

Kvalifikációs válogató verseny

SZKEMSE

2020.03.22

Budapest

tenisz

Kvalifikációs válogató verseny

PSZE

2020.03.28

Vecsés

darts

Kvalifikációs válogató verseny

MME

2020.03.29

Budapest

bowling

Kvalifikációs válogató verseny

SZJNSZMSE

2020.04.05

Budapest

tenisz

Kvalifikációs válogató verseny

PSZE

2020.04.05

Tatabánya

petanque

Kvalifikációs válogató verseny

SZKEMSE

2020.04.17

Budapest

tollaslabda

Kvalifikációs válogató verseny

MTSE

2020.04.18

Budapest

asztalitenisz

Kvalifikációs válogató verseny

SZTKE

2020.04.25

Budapest

úszás

Kvalifikációs válogató verseny

MSZSZ

2020.04.26

Budapest

atlétika

Kvalifikációs válogató verseny

Trappancs SE

2020.05.08 – 2020.05.10

Zalaegerszeg

röplabda

Felkészülés

SZENYE

2020.05.14 – 2020.05.17

Balaton

futás

ULTRABALATON

MSZSZ

2020.07.20 – 2020.07.25

Budapest

atlétika, tollaslabda, tenisz, úszás, petanque,bowling, darts, asztalitenisz, darts,triatlon

Sportági edzőtáborok

MSZSZ

2020.08.02 – 2020.08.09

Dublin (Írország)

asztalitenisz, atlétika, tenisz, úszás, petanque, tollaslabda, squash, bowling, darts, kerékpár, röplabda,triatlon

X. Szervátültetettek és Művesekezeltek Európa Bajnoksága

ETDSF

2020.09.26

Budapest

tenisz

Magyar Bajnokság

PSZE

2020.09.27

Budapest

atlétika

Magyar Bajnokság

Trappancs SE

2020.10.11

Budapest

asztalitenisz

Magyar Bajnokság

MSZSZ

2020.10.17

Tatabánya

petanque

Magyar Bajnokság

SZKEMSE

2020.11.08

Budapest

úszás

Magyar Bajnokság

MSZSZ

2020.11.20

Budapest

tollaslabda

Magyar Bajnokság

MTSE

2020.11.28

Budapest

darts

Magyar Bajnokság – Krampusz Kupa

MTSE

2020.12.06

Székesfehérvár

bowling

Magyar Bajnokság – Mikulás Kupa

TVME

A programidőpontok és helyszínek változtatásának jogát fenntartjuk!

Designed using Magazine News Byte Premium. Powered by WordPress.