VERSENYNAPTÁR

Aktuális:

Az MSZSZ versenyein és edzésein való részvétel feltétele az ÉRVÉNYES VÉDETTSÉGI IGAZOLVÁNY, melyet a helyszínen az EESZT QR-kód leolvasó alkalmazásával a verseny rendezője köteles ellenőrizni és a jelenléti ívre bevezetni.  (Alkalmazás: EESZT Covid Control) 

A rendezvényen fotó és videófelvétel készül, amit a résztvevők személyes adatainak védelme érdekében, az érvényben lévő GDPR szerint használunk. A versenyre való jelentkezéssel a sportoló ehhez hozzájárul és ezt elfogadja. Ezen hozzájárulását a sportoló a jelenléti íven aláírásával is rögzíti.

Időpont

Helyszín

Sportág

Verseny címe

Szervező

2022.01.09 – 2022.01.14

Hinterstoder

Edzőtábor

2022.01.22 – 2022.01.26

Hohentauern

sífutás

Edzőtábor

2022.01.29 – 2022.01.30

ELMARAD

Magyar Sí Bajnokság

Magyar Sí Szövetség, SZJNSZMSE

2022.01.30 – 2022.02.04

ELMARAD

Edzőtábor

2022.02.07 – 2022.02.08

Mátraszentistván

Para Sí Bajnokság

Magyar Sí Szövetség, Trappancs 

2022.02.12

Budapest

asztalitenisz

Kvalifikációs válogató verseny

2022.02.12

Budapest

bowling

Kvalifikációs válogató verseny

2022.02.12

Budapest

úszás

Kvalifikációs válogató verseny

2022.02.13

Esztergom

fallabda

Kvalifikációs válogató verseny

2022.02.18 – 2022.02.20

Zalaegerszeg

röplabda

felkészülés

2022.02.22

Országszerte

Magyar Parasport Napja – 2022

2022.02.25

Budapest

tollaslabda

Kvalifikációs válogató verseny

2022.02.26

Debrecen

darts

Kvalifikációs válogató verseny

2022.03.08 – 2022.03.11

Murau (AUT)

Edzőtábor

KÖRTE SE, MSZSZ

2022.03.11 – 2022.03.14

Murau (AUT)

Magyar Sí Kupa, GS, PSL

KÖRTE SE, MSZSZ

2022.03.05 – 2022.03.12

ELMARAD

Szervátültetettek Nemzetközi Síversenye

2022.03.13

Budapest

bowling

Kvalifikációs válogató verseny

2022.03.16 – 2022.03.20

Mallnitz (AUT)

sífutás

Sífutó edzőtábor

2022.03.17

Budapest

Atlétika

Para Atlétika OB

2022.03.19

Tatabánya

petanque

Kvalifikációs válogató verseny

2022.03.20

Esztergom

fallabda

Kvalifikációs válogató verseny

2022.03.26

Budapest

futóverseny

Viviccita

2022.03.27

Budapest

tenisz

Kvalifikációs válogató verseny

2022.04.02

Vecsés

darts

2022.04.09

Budapest

asztalitenisz

2022.04.09

Budapest

úszás

2022.04.10

Budapest

atlétika

2022.04.23

Győr

tollaslabda

2022.04.24

Budapest

atlétika

2022.04.30

Budapest

tenisz

2022.04.30

Debrecen

petanque

2022.05.13 – 2022.05.15

Agárd

röplabda

Felkészülés

2022.05.29

Budapest

futóverseny

ALDI női futógála

2022.07.27 – 2022.07.31

Budapest

asztalitenisz

Edzőtábor

2022.07.26 – 2022.07.30

Mátraszentlászló

darts

Edzőtábor

2022.07.31 – 2022.08.05

Agárd

tenisz

Edzőtábor

2022.08.01 – 2022.08.06

Budapest

úszás

Edzőtábor

2022.08.01 – 2022.08.06

Tata

atlétika

Edzőtábor

2022.08.02 – 2022.08.07

Tatabánya

petanque

Edzőtábor

2022.08.08 – 2022.08.12

Budapest

bowling

Edzőtábor

2022.08.09 – 2022.08.12

Budapest

tollaslabda

Edzőtábor

2022.08.20 – 2022.08.28

Oxford

asztalitenisz, atlétika,
úszás, tenisz, petanque,
tollaslabda, squash,
bowling, darts, kerékpár

XI. Szervátültetettek és Művesekezeltek Európa Bajnoksága 

2022.09.17

Debrecen

petanque

Magyar Bajnokság

2022.09.24

Győr

tollaslabda

Magyar Bajnokság

2022.10.01

Budapest

tenisz

Magyar Bajnokság

2022.10.02

Budapest

atlétika

Magyar Bajnokság

2022.10.09

Budapest

futóverseny

37. SPAR Budapest Maraton

2022.11.13

Budapest

úszás

Magyar Bajnokság

2022.11.26

Budapest

darts

Krampusz Kupa (MB)

2022.12.03

Budapest

asztalitenisz

Magyar Bajnokság

2022.12.04

Székesfehérvár

bowling

Mikulás Kupa

 A programidőpontok és helyszínek változtatásának jogát fenntartjuk!