Darts verseny az érdi arénában

A Magyar Májátültetettek Egyesülete 2023. május 21. vasárnap darts versenyt rendezett. az Érd Aréna Sportcsarnokban.

Az esemény versenyzési/gyakorlási lehetőséget nyújtott mindazoknak, akik szerették volna tudásukat kipróbálni vagy csiszolni. A verseny levezetője a Vecsési Darts Klub részéről szövetségi edzőnk, Virág Zsuzsanna, segítője – férje – Török László volt.

A Magyar Darts Szövetség jóvoltából 3 táblán játszhattak a szervátültetett sportolók és néhány vállalkozó családtag, amíg a teremben zajlott a Steel Utánpótlás és U23 Nemzeti bajnokság 3. fordulója. Összesen 11 indulónk volt, a helyezéseket női és férfi egyéni körjáték döntötte el. A különleges érmeket a FÉBSSZ (Fogyatékkal Élők Budapesti Sportszövetsége) biztosította az első három helyezettnek.

6. Csalah Ferenc

Az egyéni játékokat követően páros körmérkőzést rendeztünk. A párok sorsolással lettek véletlenszerűen egymáshoz rendelve.